Home
Header

Koszule na miarę i własnego projektu!

Zostań projektantem swojej własnej koszuli!
Nieskończona ilość kombinacji.

(Można również wybrać z gotowych propozycji wzorów? Gotowe propozycje wzorów)

Guziki

Guzik nie jest równy guzikowi

Na początku był guzik. Ale tylko jako brązowa ozdoba, jakby na ślepo dodana do niemieckiego garnituru. Dopiero designer epoki brązu wraz z wynalezieniem otworu pasującego do guzika obwieścił triumfalny pochód tego nowoczesnej techniki ubierania i zapinania, a tym samym zrewolucjonizował świat mody aż do dzisiaj. Guzikami z brązu Orchidea nie może się oczywiście już posługiwać. Ale za to może najwyższej jakości guzikami z imitacji masy perłowej. Tani plastik nie wchodzi na taśmę z guzikami w Orchidei. Wszystkie guziki na przedniej listwie są mocno i czysto przyszyte. To samo dotyczy z resztą guzików dodatkowych na metce, subtelnego guzika przy rozcięciu rękawa i obu małych guzików na kołnierzyku typu Button-Down. Nasze koszule otrzymują zgodnie z wyborem, prosto przyszytą francuską listwę guzików, naszytą listwę guzików lub schowaną listwę guzików, na której guziki mogą zostać przyszyte w sposób widoczny lub niewidoczny. To jest bez wątpienia najelegantszy sposób zapinania koszuli. Większość guzików Państwa koszuli szytej na wymiar jest przyszywana ręcznie. Sam ten etap pracy wymaga wiele czasu. Jednak tylko w ten sposób można być pewnym, że wytrzymają wysokie wymagania i nie odpadną. W przypadku, gdy jednak zdarzy się Państwu małe nieszczęście, mogą Państwo użyć guzików dodatkowych. Są one przyszyte bezpośrednio do wnętrza koszuli.

Niskie guziki

Standardowe guziki naszych koszul. Są przyjemne w dotyku, skromne i nierzucające się w oczy. Poza tym bardzo łatwo przechodzą przez dziurkę guzika.

Guziki orchidei są standardowo białe, przy ciemnych materiałach czarne. Niskie guziki są dostępne w kolorach: biały, czarny, niebieski, czerwony, róż.


Nasze niskie guziki są wyprodukowane z imitatu masy perłowej i posiadają certyfikat OekoTex100.

Przykłady

Wysokie guziki

Guziki orchidei są standardowo białe, przy ciemnych materiałach czarne. Wysokie guziki są dostępne w kolorach: biały, czarny, niebieski, czerwony, róż.

Nasze wysokie guziki są wyprodukowane z imitatu masy perłowej i posiadają certyfikat OekoTex100.

Przykłady

Guziki z imitatu rogu (średnio wysokie)

Idealne do koszul tradycyjnych, pasują do wszystkich naszych materiałów i wyglądają naprewdę zjawiskowo.

Nasze guziki są wykonane z realistycznego imitatu rogu jelenia i posiadają oczywiście certyfikat OekoTex100.

Przykłady


Guziki z prawdziwej masy perłowej (płaskie)

Najbardziej szlachetna forma zapinania koszuli na miarę: guziki z prawdziwej masy perłowej. Wypolerowane na wysoki połysk mienią się kolorami tęczy. Sprawiają, że koszula wygląda wyjątkowo szlachetnie.

Nasze guziki z prawdziwej masy perłowej są produktem naturalnym i również posiadają certyfikat OekoTex100.

Przykłady

*Wszystkie ceny w PLN zawierają podatek VAT. Koszt wysyłki doliczany jest osobno Plus koszt wysyłki.
© Orchidea 2015